Aktualitātes


Šogad 3.oktobrī Skolotāju diena.

Oktobra pirmā svētdiena - Skolotāju diena. Katram šajā dienā ir iespēja pateikt "Paldies" kādam skolotājam. 9.klases skolēni sveic savus skolotājus Skolotāju dienā.


Skolas direktora vietniece Inguna Zaharova.
Publicēts: 04.10.2021.


Erasmus pluss projekta "Kā tikt galā ar skolēnu izaicinošu uzvedību" mobilitāte Skopjē (Ziemeļmaķedonija).

No 19.-24.septembrim Erasmus pluss līdzfinansētā projekta "Kā tikt galā ar skolēnu izaicinošu uzvedību" ietvaros četri Rīgas Valda Avotiņa pamatskolas pedagogi - izglītības metodiķe Anniņa Arbidāne, psiholoģe Marina Fjodorova, sporta skolotāja Anita Boluža un logopēde Aiga Ancāne piedalījās plānotajā mobilitātē Skopjē (Ziemeļmaķedonija).

Plāšaka informācija par pasākuma gaitu ir pieejama skolas tīmekļa vietnes lapā "Projekti - Erasmus+ CSCB".

Skolas psiholoģe Marina Fjodorova.
Publicēts: 01.10.2021.


Radošo ideju izstāde "Miķelītis bagāts vīrs".

1.(p)a.klases skolēni kopā ar audzinātāju dalās ar savām radošajām idejām izstādē "Miķelītis bagāts vīrs". Paldies par izdomu un radošu pieeju Tomam, Edvardam, Ancei, Markam, Elvim, Āronam, Sebastianam un šo bērnu "atbalsta komandām"!


Skolas direktora vietniece Inguna Zaharova.
Publicēts: 01.10.2021.


Sporta diena skolā!

Sentence vēsta - nav sliktu laika apstākļu, ir tikai nepiemērots apģērbs.

Spītējot 17.septembra drēgnajam rītam, viss skolas kolektīvs bija noskaņots sportiskām aktivitātēm svaigā gaisā. Pēc ilgā miera perioda stadionā atkal skanēja uzmundrinošās bērnu balsis, kas līksmoja par sasniegumiem un uzvarām.

Īpašu jautrību radīja šīs Sporta dienas talismans – sportiskais Āzītis Pēterītis! Par to paldies 8.a klases skolniekam Pēterim. Ar Āzīša Pēterīša palīdzību 8.a klase izcīnīja virves vilkšanas čempionu titulu.

Paldies sporta skolotājiem Anitai un Aigaram par Sporta dienas organizēšanu, visiem skolotājiem par izturību un līdzi jušanu. Bērni bija tā noilgojušies pēc kopīgām nodarbībām ar klases un skolas biedriem, ka netraucēja ne dzestrais vējš, ne lietus lāses, un laiks paskrēja nemanot.

Diena izdevusies!


Skolas direktora vietniece Dace Eisaka.
Publicēts: 22.09.2021.


Jaunais 2021.\2022. mācību gads ir sācies!

Mācību stundu saraksts 2021.\2022. mācību gadam ir pieejams skolas tīmekļa vietnes lapā "Mācību darbs - Stundu saraksts".

Prezentācija "Mācību gads ir sācies".

Skolas direktora vietniece Dace Eisaka.
Publicēts: 08.09.2021.


Informācija par ēdināšanu.

Samaksa par ēdināšanas pakalpojumiem tiek veikta ar pārskaitījumu uz norādīto bankas kontu:

SIA "Fristar",
Reģ.Nr.40003658252
A/S "Swedbank"
Konts: LV59HABA0551050748191

Maksa par launagu (viena ēdienreize) – 0,80 EUR (ar PVN).
Maksa par brokastīm (viena ēdienreize) – 0,80 EUR (ar PVN).

Maksājums par nākamo nedēļu jāveic līdz iepriekšējās nedēļas ceturtdienai.

Par neapmeklētajām dienām, kas ir savlaicīgi atteiktas (līdz attiecīgās dienas plkst.8.00–9.00), tiek veikts pārrēķins, pārceļot samaksu uz nākošo apmaksas periodu.

Nepieciešamā informācija, kas obligāti jānorāda, maksājot ar bankas pārskaitījumu:

 • skolas nosaukums,

 • bērna vārds un uzvārds,

 • klase,

 • maksājuma periods (piemēram: 02.09. līdz 15.09.2020. - 10 dienas).

Lūgums savlaicīgi brīdināt par bērna neierašanos vai atgriešanos skolā!
Launaga atteikšana – tel.22847284 (tikai ziņojums (sms)).

Ar cieņu,
SIA "Fristar", tel.27041430,
skolas direktora vietniece Inguna Zaharova.
Publicēts: 06.09.2021.


Rīgas mēra uzruna, uzsākot jauno 2021.\2022. mācību gadu, Rīgas Valda Avotiņa pamatskolas skolēniem, viņu vecākiem un pedagogiem.

Skolas direktores vietniece Dace Eisaka.
Publicēts: 31.08.2021.


1.septembris - Zinību diena, drošā skolā.

 • Ierašanās skolā ar sadarbspējīgu Covid – 19 sertifikātu vai negatīvu testa rezultātu ne agrāk kā 15 minūtes pirms norādītā laika.

 • Skolas telpās pareiza sejas masku lietošana obligāta.

Skolas direktores vietniece Dace Eisaka.
Publicēts: 27.08.2021.


Skolēnu un nodarbināto testēšana uz koronavīrusa slimību Covid-19 būs skolā šī gada 30.augustā.

Zemāk pamācība, kā sagatavoties, nodot Covid-19 testu un saņemt tā rezultātu.

Skolas direktores vietniece Dace Eisaka.
Publicēts: 26.08.2021.


RD IKSD aicina vakcinēties Rīgas pašvaldības izglītības iestāžu darbiniekus.

Covid-19 ir vīrusa infekcijas slimība ar ļoti augstu lipīguma pakāpi, kas pirms pusotra gada pasaulē izraisīja pandēmiju, kas joprojām ietekmē visas pasaules sabiedrības ierasto dzīves ritmu, ikviena cilvēka personīgo dzīvi un sabiedriskās aktivitātes. Vīruss ir dzīvs organisms un darbojas kā parazīts, kuram, lai dzīvotu un turpinātu dzīves ciklu, ir nepieciešams saimnieka organisms; šīs infekcijas gadījumā tas ir cilvēks. Vakcinēts cilvēks, kuram pret šo vīrusu izveidojušās antivielas, nomāc vīrusa veidošanos cilvēka organismā vai pilnībā vīrusu iznīcina. Vīruss iet bojā vai novājinās, kā rezultātā tiek pārtraukta vīrusu pārvietošanās ķēde no viena cilvēka uz otru, līdz ar to arī vīrusu cirkulācija sabiedrībā. Pasaulē ir bijušas daudzas pandēmijas, un tikai vakcinācija ir likvidējusi tādas saslimšanas, kā bakas, poliomielīti, samazinājusi saslimšanu ar daudzām bērnu infekcijas slimībām pasaulē. Aicinām izglītības iestāžu darbiniekus būt sociāli atbildīgiem un vakcinēties, lai atjaunotu iespēju sev un pārējiem kolēģiem organizēt kvalitatīvu izglītības procesu klātienē. Izmantojiet ātrāko iespēju, kāda šobrīd ir pieejama, lai pārtrauktu vīrusu pārvietošanās ķēdi, un vakcinējieties! Zvaniet pa bezmaksas informatīvo vakcinācijas tālruni 8989, lai ar operatoru palīdzību izvēlētos konkrēto vakcinācijas vietu un laiku!

Atgādinām, ka ir pieņemts lēmums finansiāli atbalstīt tās Rīgas pašvaldības izglītības iestādes, kur vakcinēto personu skaits ir ne mazāks, kā 80% no iestādes darbiniekiem.

Ingas Cimiņas video "Svinēt dzīvi, deju un dziesmu klātienē".


Anitas Vanagas video "Tik sevi pasargā".


Rīgas domes izglītības, kultūras un sporta departaments,
skolas direktores vietniece Iveta Burve.
Publicēts: 05.08.2021.


Biežakie mīti par vakcināciju.

 • Vakcīnas ir eksperimentālas, ko apliecina melnais apgrieztais trīsstūris vakcīnu lietošanas instrukcijā.

  Visas Latvijā izmantotās vakcīnas pret Covid-19 ir pārbaudītas tikpat stingri un rūpīgi kā jebkuras citas zāles. Lai iegūtu apstiprinājumu, zāles ir izpildījušas visas uzraugošo institūciju prasības. Melnais apgrieztais trīsstūris nozīmē tikai to, ka šīs ir zāles, kuras pēcreģistrācijas periodā uzrauga vēl rūpīgāk. Simbola mērķis ir aicināt cilvēkus aktīvi ziņot par blakusparādībām, tādējādi papildinot drošuma datus, kas iegūti pētījumos pirms zāļu/vakcīnu reģistrācijas. Starp citu, visu vakcīnu un citu bioloģiskas izcelsmes zāļu, kas reģistrētas Eiropā pēc 2011.gada 1.janvāra, lietošanas instrukcijās un zāļu aprakstos ir šāds melns trīsstūris.

 • Vakcīnas ir nedrošas, jo tika izstrādātas pārāk ātri.

  Pētnieki jau vairāk nekā desmit gadus ir pētījuši SARS un MERS vīrusus, kā arī strādājuši pie vakcīnām pret šiem vīrusiem, kas arī ir viens no iemesliem, kāpēc vakcīnas pret Covid-19 izdevās izstrādāt ātri. Turklāt, ņemot vērā pandēmijas apmērus un vīrusa izplatībai uzlikto ierobežojumu nodarīto kaitējumu valstu ekonomikām, vakcīnu izstrādē tika apvienoti vēsturiski vēl nepieredzēti zinātnes, finanšu un cilvēkresursi. Gan vakcīnu izstrādes, gan izvērtēšanas procesā tika piesaistīts milzīgs ekspertu un zinātnieku skaits, kas veica kvalitatīvu vakcīnu pārbaudi atbilstoši nemainīgi stingrām reģistrēšanas prasībām.

 • Vakcīnas nelabvēlīgi ietekmē reproduktīvo veselību.

  Vakcīnas pret Covid-19 nekādā veidā neietekmē ne sieviešu, ne vīriešu spēju radīt pēcnācējus. Šis ir aplams apgalvojums, kas plaši izplatīts internetā. Vakcīnas pret Covid-19 galvenais uzdevums ir iemācīt cilvēka imūnsistēmu cīnīties ar īpašo pīķa proteīnu, kas atrodams uz koronavīrusa virsmas. Savukārt pavisam cits pīķa proteīns, saukts arī par "Synticin-1", ir saistīts ar placentas piestiprināšanos un attīstību grūtniecības laikā. Pārpratums radās tad, kad kādā kļūdainā rakstā tika apgalvots, ka vakcīna pret Covid-19 izraisītu sieviešu organismā to, ka tas sāktu cīnīties pret šo citu pīķa proteīnu un tādējādi ietekmētu sieviešu sekmīgu grūtniecību. Taču šie divi pīķa proteīni ir pilnīgi atšķirīgi un nekādā veidā nav saistīti. Turklāt, piemēram, "Pfizer-Biontech" vakcīnas pētījumos piedalījās arī 23 sievietes, kas pētījuma laikā palika stāvoklī. Pētījumi par vakcīnu iedarbību un drošumu turpinās grūtnieču populācijā, jo grūtniecības laikā pieaug risks smagai slimības gaitai ar Covid-19. Ja būtu identificēti potenciāli riski grūtniecības norisei, tad šādi pētījumi nevarētu notikt un vakcīnas būtu kontrindicētas grūtniecības laikā.

 • Vakcīna man nav nepieciešama, jo mans organisms ir vesels un spēcīgs.

  Lai arī smaga slimības gaita ir īpaši raksturīga cilvēkiem augsta riska grupās: gados vecākiem cilvēkiem, cilvēkiem ar sirds un asinsvadu slimībām, diabētu, hroniskām elpceļu slimībām un vēzi, tomēr jānorāda, ka visu vecuma grupu cilvēki nokļūst slimnīcā Covid-19 dēļ. Turklāt vēl līdz galam neizpētītas ir Covid-19 slimības ilgtermiņa sekas. Esošo pasaules pētījumu rezultāti liecina, ka aptuveni 10% inficēto personu pēc slimošanas vēl ilgāk nekā trīs mēnešus novērojams kāds no slimības simptomiem: nogurums, galvassāpes, elpas trūkums, ožas vai garšas zudums, muskuļu vājums, drudzis vai pazeminātas smadzeņu darbības spējas. Smagāko saslimšanas gadījumos iespējama pat pacientu otrreizēja nokļūšana slimnīcā ar hronisko slimību saasinājumiem.

 • Es nedrīkstu vakcinēties, jo man ir hroniska slimība.

  Vakcinācija tieši ir īpaši svarīga cilvēkiem ar hroniskām slimībām, jo pasargā no smagas saslimšanas ar Covid-19 un hronisko slimību saasinājuma, ko izraisījis vīruss. Covid-19 saslimšanas gadījumu analīze ir pierādījusi, ka cilvēkiem ar hroniskām slimībām, īpaši onkoloģisko slimību pacientiem, cilvēkiem ar sirds asinsvadu sistēmas slimībām, tai skaitā hipertonisko slimību, pacientiem ar cukura diabētu, smagām elpošanas ceļu slimībām, nieru slimībām, aptaukošanos un dažādu cēloņu izsauktiem imūndeficītiem ir augsts vai ļoti augsts risks iegūt smagus Covid-19 izraisītus veselības traucējumus. Savukārt vakcinācija pret Covid-19 novērš Covid-19 izraisītus smagus un vidēji smagus veselības traucējumus un nāves gadījumus.

 • Es nedrīkstu vakcinēties, jo man ir alerģija pret ziedputekšņiem, bišu kodumiem, pārtikas produktiem.

  Šobrīd potēties pret Covid-19 nedrīkst tikai tiem cilvēki, kuriem ir iepriekš bijusi vai zināma smaga alerģiska reakcija - anafilakse - pret kādu no vakcīnu sastāvdaļām. Šāda smaga alerģiska reakcija novērojama ļoti retos gadījumos.

 • Viena uzņēmuma ražotā vakcīna ir labāka nekā cita.

  Visas Latvijā reģistrētās vakcīnas ir ar augstu iedarbību Covid-19 smagas saslimšanas novēršanā. Neviena no šobrīd apstiprinātajām vakcīnām nav uzskatāma par labāku vai sliktāku. Visas reģistrētās vakcīnas ir vienādi pārbaudītas, kvalitatīvas, iedarbīgas un drošas. Lai vakcīnas varētu pilnvērtīgi salīdzināt, būtu jāveic salīdzinošs, apjomīgs pētījums. Zinātnieki ir uzsākuši darbu pie tā, tomēr viennozīmīgu rezultātu ar atzinumiem par to, kura ražotāja vakcīna ir efektīvāka, vēl nav.

Ingas Gudēvičas video "Viss ir mūsu rokās".


Vakcinācijas kalendārs.

Rīgas domes izglītības, kultūras un sporta departaments,
skolas direktores vietniece Iveta Burve.
Publicēts: 02.08.2021.


Portālā "Eriga.lv" sākusies pieteikšanās "Skolēna kartei".

"Rīgas satiksme" aicina Rīgas 1., 5., un 10.klašu skolēnu, kā arī to skolēnu, kuri maina mācību iestādi, vecākus noformēt sava bērna "Skolēna karti" portālā "Eriga.lv" līdz 25.augustam. Ja "Skolēna karte" portālā "Eriga.lv" tiks noformēta līdz 25.augustam, to jau no 1.septembra varēs saņemt izglītības iestādē, kurā bērns mācās, lieki nedodoties uz kādu no klientu apkalpošanas centriem.

Sīkāka informācija uzziņai "Rīgas satiksmes" tīmekļa lapā "Portālā www.eriga.lv sākusies pieteikšanās "Skolēna kartei"".

Skolas direktores vietniece Dace Eisaka.
Publicēts: 02.08.2021.


Rīgas pašvaldībā ir pieņemts lēmums finansiāli atbalstīt tās Rīgas pašvaldības izglītības iestādes, kurās vakcinēto personu skaits ir ne mazāks, kā 80% no iestādes darbiniekiem.

Tikai pāris soļu, lai būtu drošs, vakcinētos un klātienē kopīgi darītu darbu: mācītu, vadītu treniņnodarbības vai interešu izglītības pulciņus.

 • Izvērtē, ka vakcinācija ir labākais veids, kā iegūt imunitāti pret slimībām, salīdzinājumā ar imunitāti, kas iegūta, saslimstot ar šo slimību.

 • Zini, ka ar Pfizer-Biontech vakcīnu vakcinēties drīkst no 12 gadu vecuma, savukārt ar Moderna un Astrazeneca "Vaxzevria" un Janssen vakcīnām no 18 gadu vecuma.

 • Piesakies vakcinācijai "Manavakcina.lv", pa tālruni 8989, pie ģimenes ārsta vai ārstniecības iestādē.

 • Apzinies, ka pēc vakcīnas iespējami simptomi, radot īslaicīgas neērtības sajūtas.

 • Iegaumē, ka starp pirmo un otro vakcīnas devu ar Pfizer-Biontech vakcīnai "Comirnaty" jābūt vismaz 21 dienai, ar Moderna – vismaz 28 dienai, ar Astrazeneca "Vaxzevria" – 9-12 nedēļām, taču Janssen vakcīnai nepieciešama tikai viena deva.

 • Izmanto to, ka digitālo Covid-19 sertifikātu par vakcināciju var izveidot tīmekļvietnē "Covid19sertifikats.lv" vai saņemt klātienē, kādā no 93 valsts pārvaldes vienotajiem klientu apkalpošanas centriem.

Brīvprātīga vakcinēšanās pret Covid-19 ir droša iespēja sevi pasargāt no simptomātiskas saslimšanas ar vīrusu. Līdz ar to tas ir vienīgais reālais solis pretī iespējai atgriezties dzīves ritmā, kāds bija pirms pandēmijas!

Aigara Neripa video "Lai varētu tikties un pats galvenais - sportot".

Covid-19 ir vīrusa infekcijas slimība ar ļoti augstu lipīguma pakāpi, kura pirms pusotra gada pasaulē izraisīja pandēmiju, kas joprojām ietekmē visas pasaules sabiedrības ierasto dzīves ritmu, ikviena cilvēka personīgo dzīvi un sabiedriskās aktivitātes. Vīruss ir dzīvs organisms un darbojas, kā parazīts, kuram, lai dzīvotu un turpinātu savu dzīves ciklu, ir nepieciešams saimnieka organisms - šīs infekcijas gadījumā tas ir cilvēks. Vakcinēts cilvēks, kuram pret šo vīrusu izveidojušās antivielas, nomāc vīrusa veidošanos cilvēka organismā vai pilnībā vīrusu iznīcina. Vīruss iet bojā vai novājinās, un līdz ar to tiek pārtraukta vīrusu pārvietošanās ķēde no viena cilvēka uz otru un vīrusu cirkulācija sabiedrībā.

Pasaulē ir bijušas daudzas pandēmijas, un tikai vakcinācija ir likvidējusi tādas saslimšanas, kā bakas, poliomielīti, samazinājusi saslimšanu ar daudzām bērnu infekcijas slimībām pasaulē. Aicinām izglītības iestāžu darbiniekus būt sociāli atbildīgiem un vakcinēties, lai atjaunotu iespēju sev un pārējiem kolēģiem organizēt kvalitatīvu izglītības procesu klātienē. Izmantojiet ātrāko iespēju, kāda šobrīd ir pieejama, lai pārtrauktu vīrusu pārvietošanās ķēdi, un vakcinējieties!

Zvaniet pa bezmaksas informatīvo vakcinācijas tālruni 8989, lai ar operatoru palīdzību izvēlētos konkrēto vakcinācijas vietu un laiku!

Rīgas domes izglītības, kultūras un sporta departaments,
skolas direktores vietniece Iveta Burve.
Publicēts: 26.07.2021.


Rīgas mēra apsveikums Rīgas Valda Avotiņa pamatskolas absolventiem, viņu vecākiem un pedagogiem.

Skolas direktores vietniece Dace Eisaka.
Publicēts: 14.06.2021.


Skolas direktores uzruna noslēdzot rūpīgā un grūtā darbā pavadīto 2020./2021.mācību gadu!

Skolas direktore Irīda Jansone.
Publicēts: 07.06.2021.


2021.gada 21.maija Rīgas Olimpiskās dienas un Olimpiskā mēneša pasākums.

2021.gada 21.maijā skolā norisinājās Rīgas Olimpiskās dienas un Olimpiskā mēneša pasākums. Skolēni un viņu vecāki ļoti aktīvi izpildīja gan iesildīšanās kompleksus, gan arī sporta aktivitātes, kuras tika piedāvātas. Spriežot pēc iesūtītajām bildēm un video, pasākumā piedalījās apmēram 270 cilvēki. Zemāk video materiālā vērojama daļa no pasākuma aktivitātēm.

Skolotāja Anita Pormale.
Publicēts: 03.06.2021.


Pārtikas pakas 1.p.–9.klašu skolēnu vecākiem tiks izsniegtas 2021.gada 27.maijā.

Pārtikas pakas 1.p.–9.klašu skolēnu vecākiem tiks izsniegtas 2021.gada 27.maijā no plkst.16.00–18.30. Precīza informācija E-klases pastā. Pārtikas paku izsniegšana notiks pa virtuves durvīm skolas iekšpagalmā. Lūgums ievērot visas epidemioloģiskās drošības prasības - ievērot savstarpējo distanci, nedrūzmēties, skolas telpās lietot mutes un deguna aizsargmaskas.

Pārtikas pakas saturs vienam skolas 1.p.-9.klases audzēknim par periodu 18.05.2021.–31.05.2021.

Rīgas Valda Avotiņa pamatskola, 1.p.-9.klasei
(18.05.2021.–31.05.2021.)
Daudzums 1 bērnam dienā,
g
Daudzuma
(bruto),
10 dienām,
kg
Produkta nosaukumsBrutoNeto
Rīsi (klasiskie, fasēti)50.0050.000.50
Milti "Ekstra" (kviešu)50.0050.000.50
Cepumi (SIA "Lestenes Maiznīca", auzu)25.0025.000.25
Piens (UHT, 2.0-3.2%)100.00100.001.00
Biezpiens (vājpiena, fasēts)26.5026.500.27
Vistu olas (10 gab., fasētas)50.0050.000.50
Kūpināta siera desa33.0033.000.33
Bietes (vārītas, vakumā, fasētas)50.0050.000.50
Dārzeņu lečo "Kronis"50.0050.00.50
Sīpoli (svaigi)50.0043.500.50
Dabīgais minerālūdens "Venden" (sporta, negāzēts)75.0075.000.75
Kopā5.60
MK not. Nr.172 komplekso pusdienu "norma" (1 dienai) 1.–12.kl.

Direktore Irīda Jansone.
Publicēts: 24.05.2021.


Tradicionālā rododendru stādīšana.

9.a un 9.b klases spēcīgākie un prasmīgākie puiši skolas teritorijā iestādīja divus jaunus rododendrus, papildinot jau esošos stādījumus. Stādi ir "paldies skolai" par šeit pavadīto laiku.

Viens no iestādītajiem rododendriem ir īpašs – Nacionālajā botāniskajā dārzā Salaspilī no sēkliņas audzis 15 gadus! Mūsu devītklasnieku vienaudzis šobrīd ir apmēram 1 metru augsts, taču savas dzīves laikā solās sasniegt 4 metru augstumu!

Paldies Makleru ģimenei, kas rada iespēju no 9.klašu absolventiem pasniegt skolai šo dāvanu!


Direktores vietniece Dace Eisaka.
Publicēts: 20.05.2021.


Pārtikas pakas 1.p.–9.klašu skolēnu vecākiem tiks izsniegtas 2021.gada 13.maijā.

Pārtikas pakas 1.p.–9.klašu skolēnu vecākiem tiks izsniegtas 2021.gada 13.maijā no plkst.16.00–18.30. Precīza informācija E-klases pastā. Pārtikas paku izsniegšana notiks pa virtuves durvīm skolas iekšpagalmā. Lūgums ievērot visas epidemioloģiskās drošības prasības - ievērot savstarpējo distanci, nedrūzmēties, skolas telpās lietot mutes un deguna aizsargmaskas.

Pārtikas pakas saturs vienam skolas 1.p.-9.klases audzēknim par periodu 05.05.2021.–17.05.2021.

Rīgas Valda Avotiņa pamatskola, 1.p.-9.klasei
(05.05.2021.–17.05.2021.)
Daudzums 1 bērnam dienā,
g
Daudzuma
(bruto),
10 dienām,
kg
Produkta nosaukumsBrutoNeto
Makaroni (AS "Dobeles dzirnavnieks", durum)50.0050.000.50
Grūbas (fasētas)50.0050.000.50
Miltu maisījums "Iecīenītās pankūkas"40.0040.000.40
Kefīrs (AS "Smiltenes piens", fasēts )80.0080.000.80
Sviests (82%)18.0018.000.18
Vistu olas (10 gab., fasētas)50.0050.000.50
Tunča steiks (3 gab. pa 80g, savā sulā, konservēts)19.0019.000.19
Bietes (vārītas, vakumā, fasētas)100.00100.001.00
Sīpoli (svaigi)50.0043.50.50
Kopā4.57
MK not. Nr.172 komplekso pusdienu "norma" (1 dienai) 1.–12.kl.

Direktore Irīda Jansone.
Publicēts: 10.05.2021.


Rīgas Valda Avotiņa pamatskolas kolektīva sveiciens Mātes un Starptautiskajā Ģimenes dienā!

Skolas direktore Irīda Jansone un kolektīvs.
Publicēts: 06.05.2021.


Latvijas un Eiropas svētki 8. un 9.maijā.

Latvija jau 10 gadus ir pilntiesīga Eiropas Savienības dalībvalsts. Nacisma sagrāves un Otrā pasaules kara upuru piemiņas dienu Latvijas valsts kopā ar visu Eiropu atzīmē 8.maijā.

Kopš iestāšanās 2004.gadā Eiropas Savienībā 9.maiju arī Latvija atzīmē, kā Eiropas dienu.

Vairāk par to, ko Latvijā un Eiropā atzīmē 8. un 9.maijā, skatiet zemāk.

Direktores vietniece Dace Eisaka.
Publicēts: 06.05.2021.


2021.gada 24.aprīļa Lielās Talkas kopsavilkums.

Šogad visas Latvijas pašvaldības atbalstīja Lielo Talku, kura notika 24.aprīlī. Mūsu skolas čaklākie talkotāji šogad ir Džeims, Ģirts, Jānis, Ingars, Gabriels. Paldies ģimenēm, kurās aug darboties griboši un atbildīgi jaunieši! Talkotāju foto un talkošnas gaita ir apskatāmi zemāk.

Direktores vietniece Dace Eisaka.
Publicēts: 06.05.2021.


8.maijs - projekta diena.

Erasmus pluss līdzfinansētā projekta "Pārgājieni – pētīšana un mācīšanās! Hiking – Explore And Learn (HEAL)!" aktivitāte "8.maijs - projekta diena". Projekta dienas dalībnieki Rīgas Valda Avotiņa pamatskolas 1.-9.klašu skolēni, to vecāki, pedagogi. Pasākuma noriseses datums 08.05.2021. Ar pasākuma gaitu variet iepazīties zemāk.

Projekta koordinatore Jolanta Āboltiņa.
Publicēts: 27.04.2021.


Sveicieni Latvijas Republikas Neatkarības atjaunošanas dienā!

Skolas direktore Irīda Jansone un kolektīvs.
Publicēts: 26.04.2021.


Tiesšaistes tikšanās skolas pedagogiem un skolēnu vecākiem "Attālinātā macību gada noslēgums. Aktualitātes".

28.04.2021. plkst.18.00 aicinām 5.-8.klašu skolēnu vecākus uz tiešsaistes tikšanos "Attālinātā mācību gada noslēgums. Aktualitātes" platformā "Microsoft Teams".

Saite uz sapulci un sīkāka informācija tiks nosūtīti 27.04.2020. ar E-klases pastu.

06.05.2021. plkst.18.00 aicinām 1.p.-4.klašu skolēnu vecākus uz tiešsaistes tikšanos "Attālinātā mācību gada noslēgums. Aktualitātes" platformā "Microsoft Teams".

Saite uz sapulci un sīkāka informācija tiks nosūtīti 05.05.2020. ar E-klases pastu.

Direktores vietniece Ingūna Zaharova.
Publicēts: 26.04.2021.


Pārtikas pakas 1.p.–9.klašu skolēnu vecākiem tiks izsniegtas 2021.gada 29.aprīlī.

Pārtikas pakas 1.p.–9.klašu skolēnu vecākiem tiks izsniegtas 2021.gada 29.aprīlī no plkst.16.00–18.30. Precīza informācija E-klases pastā. Pārtikas paku izsniegšana notiks pa virtuves durvīm skolas iekšpagalmā. Lūgums ievērot visas epidemioloģiskās drošības prasības - ievērot savstarpējo distanci, nedrūzmēties, skolas telpās lietot mutes un deguna aizsargmaskas.

Pārtikas pakas saturs vienam skolas 1.p.-9.klases audzēknim par periodu 19.04.2021.–30.04.2021.

Rīgas Valda Avotiņa pamatskola, 1.p.-9.klasei
(19.04.2021.–30.04.2021.)
Daudzums 1 bērnam dienā,
g
Daudzuma
(bruto),
10 dienām,
kg
Produkta nosaukumsBrutoNeto
Rīsi (parboled, fasēti)50.0050.000.50
Milti "Ekstra" (kviešu)50.0050.000.50
Auzu pārslas (AS "Dobeles dzirnavnieks", pilngraudu)50.0050.000.50
Piens (UHT, 2.0-3.2%)100.00100.001.00
Dateles (žāvētas, bez kauliņiem, fasētas)15.0015.000.15
Kausētais siers "Azaids" (zaļā karotīte, fasēts)15.0015.000.15
Vistas gaļa (sterilizēta, konservēta)54.0052.500.54
Kukurūza (konservēta)40.0034.000.40
Šķovēti kāposti (fasēti)50.0050.000.50
Persiku pusītes (konservētas)85.0047.000.85
Kopā5.09
MK not. Nr.172 komplekso pusdienu "norma" (1 dienai) 1.–12.kl.

Direktore Irīda Jansone.
Publicēts: 26.04.2021.


Arī jūs to varat! Lielā Talka šogad notiks 24.aprīlī!

Šogad visas Latvijas pašvaldības atbalsta Lielo Talku, kura notiks jau 24.aprīlī. Visi pašvaldību koordinatori ir gatavi darbam, lai informētu talkotājus par talkas norisi un talkošanas iespējām. Tāpat kā pērn, arī šogad jāņem vērā visi drošības priekšnosacījumi, kas būs aktuāli uz Lielās Talkas norises brīdi, taču pašvaldības aicina visus, kuri vēlas un var talkot, aprīļa pēdējā sestdienā vienoties Latvijas sakopšanā un labiekārtošanā.

Direktores vietniece Dace Eisaka.
Publicēts: 20.04.2021.


Iniciatīvas "Latvijas skolas soma" ietvaros 1.p.-4.klašu skolēniem cirka izrāde "Panto cirks".

Iniciatīvas "Latvijas skolas soma" ietvaros 1.p.-4.klašu skolēniem bija iespēja noskatīties cirka izrādes "Panto cirks" video. Ar skolēnu atsauksmēm par redzēto izrādi variet iepazīties zemāk.

Direktores vietniece Dace Eisaka.
Publicēts: 20.04.2021.


Iniciatīvas "Latvijas skolas soma" aktivitātes skolā.

Projekta ietvaros 5.–9.klašu skolēniem mūzikas stundās bija iespēja iepazīties ar dueta "Santehniķi" dalībniekiem Elanu Purekli un Emīlu Manguli, un viņu mūzikas instrumentu – trubafonu. Puiši ar sevi un savu pieredzi skolēnus iepazīstināja ar videomateriāla starpniecību, kurā jautri un atraktīvi stāsta par ideju un tās realizācijas gaitu no eksperimentiem tēva garāžā līdz Arēnai Rīga, televīzijai un festivāliem Vācijā. Skolēniem patika puišu draudzīgā, nesamākslotā attieksme un šāds muzicēšanas instruments un veids. Skolotāji priecājās par to, ka dueta dalībnieki uzsvēra darba ieguldīšanas nepieciešamību panākumu kaldināšanā.

Direktores vietniece Dace Eisaka.
Publicēts: 13.04.2021.


Iestāšanās Rīgas pašvaldības vidusskolās, kurās ir noteikts iestājpārbaudījums.

Šogad jau otro gadu vienotu kombinētu iestājpārbaudījumu matemātikā un svešvalodā organizēs, lai iestātos Rīgas pašvaldības vidusskolu 10.klasēs, kuras iestājpārbaudījuma rezultātu ir noteikušas, kā kritēriju skolēnu uzņemšanai 10.klasē. Kombinētais iestājpārbaudījums matemātikā un svešvalodā (vācu vai angļu) notiks 10.jūnijā.

Reģistrēties kombinētajam iestājpārbaudījuma varēs elektroniski 2 nedēļas pirms iestājpārbaudījuma norises RD IKSD tīmekļa vietnē "Izglitiba.riga.lv" "Reģistrēšanās kombinētajam iestājpārbaudījumam", kā arī skolu tīmekļvietnēs. Reģistrējoties iestājpārbaudījumam, no saraksta varēs izvēlēties sev izdevīgāko vietu (izglītības iestādi), kurā veikt šo rakstisko iestājpārbaudījumu.

Iestājpārbaudījumu laikā tiks ievēroti valstī noteiktie epidemioloģiskās drošības pasākumi. Ņemot vērā epidemioloģisko situāciju, iestājpārbaudījumu norises laiks var tikt mainīts. Tādā gadījumā par to būs pieejama informācija RD IKSD tīmekļvietnē, sociālo tīklu kontos, kā arī skolu mājas lapās.

Direktores vietniece Dace Eisaka.
Publicēts: 09.04.2021.


Pārtikas pakas 1.p.–9.klašu skolēnu vecākiem tiks izsniegtas 2021.gada 15.aprīlī.

Pārtikas pakas 1.p.–9.klašu skolēnu vecākiem tiks izsniegtas 2021.gada 15.aprīlī no plkst.16.00–18.30. Precīza informācija E-klases pastā. Pārtikas paku izsniegšana notiks pa virtuves durvīm skolas iekšpagalmā. Lūgums ievērot visas epidemioloģiskās drošības prasības - ievērot savstarpējo distanci, nedrūzmēties, skolas telpās lietot mutes un deguna aizsargmaskas.

Pārtikas pakas saturs vienam skolas 1.p.-9.klases audzēknim par periodu 01.04.2021.–16.04.2021.

Rīgas Valda Avotiņa pamatskola, 1.p.-9.klasei
(01.04.2021.–16.04.2021.)
Daudzums 1 bērnam dienā,
g
Daudzuma
(bruto),
10 dienām,
kg
Produkta nosaukumsBrutoNeto
Makaroni (AS "Dobeles dzirnavnieks", durum, dažādi)50.0050.000.50
Četrgraudu pārslas (fasētas)40.0040.000.40
Miltu maisījums "Pica" (fasēts)40.0040.000.40
Maisījums "Maizes zupa ar rozīnēm un dzērvenēm" (SIA "Lestenes maiznīca", fasēts)30.0030.000.30
Piens (UHT, 2.0-3.2%)100.00100.001.00
Siers "Krievijas" vai "Holandes"20.0020.000.20
Vistu olas (fasētas)50.4050.000.50
Saldais krējums (UHT, 3.2%)25.0025.000.25
Zaļie zirnīšī (konservēti)40.0024.000.40
Bietes vārītas (vakumā, fasētas)50.0050.000.50
Āboli (svaigi, fasēti)100.0085.001.00
Kopā5.45
MK not. Nr.172 komplekso pusdienu "norma" (1 dienai) 1.–12.kl.

Direktore Irīda Jansone.
Publicēts: 08.04.2021.


Skolas kolektīva sveiciens pavasarī svētkos!

Skolas direktore Irīda Jansone un kolektīvs.
Publicēts: 29.03.2021.


Pārtikas pakas 1.p.–9.klašu skolēnu vecākiem tiks izsniegtas 2021.gada 25.martā.

Pārtikas pakas 1.p.–9.klašu skolēnu vecākiem tiks izsniegtas 2021.gada 25.martā no plkst.16.00–18.30. Precīza informācija E-klases pastā. Pārtikas paku izsniegšana notiks pa virtuves durvīm skolas iekšpagalmā. Lūgums ievērot visas epidemioloģiskās drošības prasības - ievērot savstarpējo distanci, nedrūzmēties, skolas telpās lietot mutes un deguna aizsargmaskas.

Pārtikas pakas saturs vienam skolas 1.p.-9.klases audzēknim par periodu 22.03.2021.–31.03.2021.

Rīgas Valda Avotiņa pamatskola, 1.p.-9.klasei
(22.03.2021.–31.03.2021.)
Daudzums 1 bērnam dienā,
g
Daudzuma
(bruto),
8 dienām,
kg
Produkta nosaukumsBrutoNeto
Rīsi (parboled)62.5062.500.50
Auzu drumstalu kūka (AS "Dobeles dzirnavnieks", maisījums, pilngraudu)56.2556.250.45
Kausētais siers "Dzintars"25.0025.000.20
Ķīnas kāposts (fasēts)125.00125.001.00
Piens (UHT, 3.2%)100.00100.001.00
Laša fileja (savā sulā, konservēta)30.0025.000.24
Tomāti (mizoti, tomātu sulā, konservēti)50.0030.000.40
Kopā3.79
MK not. Nr.172 komplekso pusdienu "norma" (1 dienai) 1.–12.kl.

Direktore Irīda Jansone.
Publicēts: 24.03.2021.


Pārtikas pakas 1.p.–9.klašu skolēnu vecākiem tiks izsniegtas 2021.gada 11.martā.

Pārtikas pakas 1.p.–9.klašu skolēnu vecākiem tiks izsniegtas 2021.gada 11.martā no plkst.16.00–18.30. Precīza informācija E-klases pastā. Pārtikas paku izsniegšana notiks pa virtuves durvīm skolas iekšpagalmā. Lūgums ievērot visas epidemioloģiskās drošības prasības - ievērot savstarpējo distanci, nedrūzmēties, skolas telpās lietot mutes un deguna aizsargmaskas.

Pārtikas pakas saturs vienam skolas 1.p.-9.klases audzēknim par periodu 01.03.2021.–12.03.2021.

Rīgas Valda Avotiņa pamatskola, 1.p.-9.klasei
(01.03.2021.–12.03.2021.)
Daudzums 1 bērnam dienā,
g
Daudzuma
(bruto),
10 dienām,
kg
Produkta nosaukumsBrutoNeto
Makaroni "Conchiglie Rustiche" (AS "Dobeles dzirnavnieks", durum)50.0050.000.50
Milti "Eksra" (kviešu)50.0050.000.50
Auzu pārslas (pilngraudu)50.0050.000.50
Beļģu vafeles (AS "Latvijas Maiznieks", fasētas, flowpaka, skolas)10.0010.000.10
Valrieksti (lobīti, fasēti)10.0010.000.10
Kukurūza (konservēta)40.0024.000.40
Kartupeļi ar mizu (fasēti)100.0070.001.00
Piens (UHT, 3.2%)100.00100.001.00
Sautēta vistas gaļa (konservēta)54.5052.500.55
Burkāni (svaigi, fasēti)100.0085.001.00
Apelsīni (svaigi, fasēti)100.0070.001.00
Kopā6.65
MK not. Nr.172 komplekso pusdienu "norma" (1 dienai) 1.–12.kl.

Direktore Irīda Jansone.
Publicēts: 08.03.2021.


Pārtikas pakas 1.p.–9.klašu skolēnu vecākiem tiks izsniegtas 2021.gada 25.februārī.

Pārtikas pakas 1.p.–9.klašu skolēnu vecākiem tiks izsniegtas 2021.gada 25.februārī no plkst.16.00–18.30. Precīza informācija E-klases pastā. Pārtikas paku izsniegšana notiks pa virtuves durvīm skolas iekšpagalmā. Lūgums ievērot visas epidemioloģiskās drošības prasības - ievērot savstarpējo distanci, nedrūzmēties, skolas telpās lietot mutes un deguna aizsargmaskas.

Pārtikas pakas saturs vienam skolas 1.p.-9.klases audzēknim par periodu 15.02.2021.–26.02.2021.

Rīgas Valda Avotiņa pamatskola, 1.p.-9.klasei
(15.02.2021.–26.02.2021.)
Daudzums 1 bērnam dienā,
g
Daudzuma
(bruto),
10 dienām,
kg
Produkta nosaukumsBrutoNeto
Griķi50.0050.000.50
Rīsi (parboled)50.0050.000.50
Cepumi (SIA "Lestenes maiznīca", auzu)25.0025.000.25
Saulespuķu sēkliņas20.0020.000.20
Zaļie zirnīši (konservēti)40.0024.000.40
Persiku pusītes (konservētas)85.0047.000.85
Kartupeļi ar mizu (fasēti)100.0070.001.00
Piens (UHT, 3.2%)100.00100.001.00
Skumbrija (konservēta)24.0016.800.24
Cūkgaļa (sautēta, konservēta)25.0024.000.25
Burkāni (svaigi)100.0085.001.00
Kopā6.19
MK not. Nr.172 komplekso pusdienu "norma" (1 dienai) 1.–12.kl.

Direktore Irīda Jansone.
Publicēts: 19.02.2021.


Informācija skolas vadībai, skolotājiem, atbalsta komandas speciālistiem un audzēkņu vecākiem!

Šī gada 10.februārī plkst.18.00-19.30 "Zoom" platformā notiks vebinārs, kas tiek organizēts skolā realizētā projekta "Kā tikt galā ar skolēnu izaicinošu uzvedību" ietvaros. 4 dalībvalstu (Igaunijas, Slovākijas, Ziemeļmaķedonijas un Latvijas) pārstāvji iepazīstinās ar savu skolu un pastāstīs par līdz šim paveikto. Ar savu pieredzi un zināšanām dalīsies skolas psiholoģe Marina Fjodorova un psihiatre Ilze Pelne-Bērziņa. Darba valoda-angļu. Pieslēgšanas saite tiks izsūtīta pasākuma dienā - 10.februārī.

Norāde uz informatīvo materiālu par pasākuma gaitu.

Skolas skolotāja Iveta Miļevska.
Publicēts: 09.02.2021.


Pārtikas pakas 1.p.–9.klašu skolēnu vecākiem tiks izsniegtas 2021.gada 10.februārī.

Pārtikas pakas 1.p.–9.klašu skolēnu vecākiem tiks izsniegtas 2021.gada 10.februārī no plkst.16.00–18.30. Precīza informācija E-klases pastā. Pārtikas paku izsniegšana notiks pa virtuves durvīm skolas iekšpagalmā. Lūgums ievērot visas epidemioloģiskās drošības prasības - ievērot savstarpējo distanci, nedrūzmēties, skolas telpās lietot mutes un deguna aizsargmaskas.

Pārtikas pakas saturs vienam skolas 1.p.-9.klases audzēknim par periodu 01.02.2021.–12.02.2021.

Rīgas Valda Avotiņa pamatskola, 1.p.-9.klasei
(01.02.2021.–12.02.2021.)
Daudzums 1 bērnam dienā,
g
Daudzuma
(bruto),
10 dienām,
kg
Produkta nosaukumsBrutoNeto
Makaroni (AS "Dobeles dzirnavnieks", durum, dažādi)50.0050.000.50
Putriami, grūbas50.0050.000.50
Miltu maisījums "Pankūkām"30.0030.000.30
Zemesrieksti (blašēti, fasēti)20.0020.000.20
Rozīnes (fasētas)20.0020.000.20
Kartupeļi ar mizu (fasēti)100.0070.001.00
Piens (3.2%, UHT)100.00100.001.00
Iebiezināts piens ar cukuru40.0039.700.40
Mekrele (konservēta)24.0016.800.24
Liellopu gaļa (sautēta, konservēta)25.0024.000.25
Burkāni (svaigi)100.0085.001.00
Bietes (vārītas, vakumā)50.0050.000.50
Kopā6.09
MK not. Nr.172 komplekso pusdienu "norma" (1 dienai) 1.–12.kl.

Direktore Irīda Jansone.
Publicēts: 08.02.2021.


Pārtikas pakas 1.p.–9.klašu skolēnu vecākiem tiks izsniegtas 2021.gada 28.janvārī.

Pārtikas pakas 1.p.–9.klašu skolēnu vecākiem tiks izsniegtas 2021.gada 28.janvārī no plkst.16.00–18.30. Precīza informācija E-klases pastā. Pārtikas paku izsniegšana notiks pa virtuves durvīm skolas iekšpagalmā. Lūgums ievērot visas epidemioloģiskās drošības prasības - ievērot savstarpējo distanci, nedrūzmēties, skolas telpās lietot mutes un deguna aizsargmaskas.

Pārtikas pakas saturs vienam skolas 1.p.-4.klases audzēknim par periodu 25.01.2021.-29.01.2021.

Rīgas Valda Avotiņa pamatskola, 1.p.-4.klasei
(25.01.2021.-29.01.2021.)
Daudzums 1 bērnam dienā,
g
Daudzuma
(bruto),
5 dienām,
kg
Produkta nosaukumsBrutoNeto
Makaroni (AS "Dobeles dzirnavnieks", durum, dažādi)100.00100.000.50
Tostermaize "Dabastaka" (AS "Roga-Agro")44.0044.000.22
Kartupeļi ar mizu (fasēti)200.00140.001.00
Piens "Rasēns" (AS "Rīgas piena kombināts", UHT, ar vitamīniem)40.0040.000.20
Piens "Rasēns" (AS "Rīgas piena kombināts", UHT, ar garšu, dažādi)80.0080.000.40
Liellopu gaļa (sautēta, konservēta)50.0048.000.25
Āboli (svaigi)200.00185.721.00
Kopā3.57

Pārtikas pakas saturs vienam skolas 5.-9.klases audzēknim par periodu 18.01.2021.-29.01.2021.

Rīgas Valda Avotiņa pamatskola, 5.-9.klasei
(18.01.2021.-29.01.2021.)
Daudzums 1 bērnam dienā,
g
Daudzuma
(bruto),
10 dienām,
kg
Produkta nosaukumsBrutoNeto
Griķi50.0050.000.50
Rīsi50.0050.000.50
Tostermaize "Dabastaka" (AS "Roga-Agro")22.0022.000.22
Saulespuķu sēkļiņas20.0020.000.20
Zirņi (zupas vai šķeltie)50.0050.000.50
Kartupeļi ar mizu (fasēti)100.0070.001.00
Piens "Rasēns" (AS "Rīgas piena kombināts", UHT, ar vitamīniem)60.0060.000.60
Piens "Rasēns" (AS "Rīgas piena kombināts", UHT, ar garšu, dažādi)40.0040.000.40
Cūkgaļa (sautēta, konservēta)25.0024.000.25
Liellopu gaļa (sautēta, konservēta)25.0024.000.25
Āboli (svaigi)100.0092.861.00
Bietes (vārītas, vakumā)50.0050.000.50
Kopā5.92

Direktore Irīda Jansone.
Publicēts: 26.01.2021.


Izglītības procesa organizēšana sakarā ar Covid-19 infekcijas ierobežošanu 1.-9.klasēm turpmāk notiek attālināti.

Attālināto mācību procesā 1.-9.klasēs darba un saziņas platformas "E-klase" un "Microsoft Teams".

Kā iegūt "Microsoft Teams" programmatūru (videopamācība), skatiet šeit!

Lejupielādēt datora aplikāciju "Microsoft Teams" ir iespējams šeit!

Direktore Irīda Jansone.
Publicēts: 22.01.2021.


Pārtikas paku saņemšana skolas 5.-9.klašu audzēkņu vecākiem šī gada 14.janvārī.

Pārtikas pakas skolas 5.–9.klašu audzēkņu vecākiem tiks izsniegtas 2021.gada 14.janvārī no plkst.16.00. Precīza informācija E-klases pastā. Ieeja skolā pa rezerves durvīm pie sporta zāles. Lūgums ievērot visas epidemioloģiskās drošības prasības - ievērot savstarpējo distanci, nedrūzmēties, skolas telpās lietot mutes un deguna aizsargmaskas.

Pārtikas pakas saturs vienam skolas 5.-6.klases audzēknim.

Rīgas Valda Avotiņa pamatskola, 5.-6.klasei
(11.01.2021.-15.01.2021.)
Daudzums 1 bērnam dienā,
g
Daudzuma
(bruto),
5 dienām,
kg
Produkta nosaukumsBrutoNeto
Makaroni (AS "Dobeles dzirnavnieks", durum, dažādi)100.00100.000.50
Auzu cepumi (SIA "Lestenes maiznīca")20.0020.000.10
Kartupeļi ar mizu (fasēti)200.00140.001.00
Piens "Rasēns" (AS "Rīgas piena kombināts", UHT)40.0040.000.20
Piens "Rasēns" (AS "Rīgas piena kombināts", UHT, ar garšu, dažādi)80.0080.000.40
Cūkgaļa (sautēta, konservēta)50.0048.000.25
Burkāni (svaigi)200.00170.001.00
Kopā3.45

Pārtikas pakas saturs vienam skolas 7.-9.klases audzēknim.

Rīgas Valda Avotiņa pamatskola, 7.-9.klasei
(04.01.2021.-15.01.2021.)
Daudzums 1 bērnam dienā,
g
Daudzuma
(bruto),
10 dienām,
kg
Produkta nosaukumsBrutoNeto
Makaroni (AS "Dobeles dzirnavnieks", durum, dažādi)50.0050.000.50
Auzu pārslas (AS "Dobeles dzirnavnieks", SIA "Voldemārs", pilgraudu)50.0050.000.50
Auzu cepumi (SIA "Lestenes maiznīca")10.0010.000.10
Žāvēti augļi un rieksti3.003.000.03
Turku zirņi (konservēti)42.0024.000.42
Kartupeļi ar mizu (fasēti)100.0070.001.00
Piens "Rasēns" (AS "Rīgas piena kombināts", UHT)60.0060.000.60
Piens "Rasēns" (AS "Rīgas piena kombināts", UHT, ar garšu, dažādi)40.0040.000.40
Cūkgaļa (sautēta, konservēta)25.0024.000.25
Liellopu gaļa (sautēta, konservēta)25.0024.000.25
Āboli (svaigi)100.0092.861.00
Burkāni (svaigi)100.0085.001.00
Kopā6.05

Direktore Irīda Jansone.
Publicēts: 11.01.2021.


Darba organizācija skolā ārkārtējās situācijas laikā valstī līdz 07.02.2021.

Šī gada 7.janvārī Latvijas valdība pieņēma lēmumu par grozījumiem Ministru kabineta rīkojumā Nr.655 "Par ārkārtējās situācijas izsludināšanu".

Izglītībā:

 • Līdz šī gada 22.janvārim 1.–4.klašu skolēniem tiek pagarināts brīvlaiks;

 • 5.–6.klašu skolēni no šī gada 11.janvāra uzsāk mācības attālināti;

 • 7.–12.klašu skolēni turpina mācības attālināti;

 • Interešu izglītības nodarbības notiek tikai attālināti.

Vēršam uzmanību uz nosacījumu, ka mājsēde no plkst.22.00–5.00 jāievēro naktīs no piektdienas uz sestdienu un no sestdienas uz svētdienu līdz šī gada 25.janvārim.

Skolas direktore Irīda Jansone.
Publicēts: 07.01.2021.


Rīgas Valda Avotiņa pamatskolas direktores un kolektīva sveiciens Ziemassvētkos un jaunajā 2021.gadā!

Skolas direktores sveiciens Ziemassvētkos un Jaunajā gadā!


Skolas kolektīva sveiciens Ziemassvētkos un Jaunajā gadā!

Skolas direktore Irīda Jansone un kolektīvs.
Publicēts: 22.12.2020.


Pārtikas pakas skolēnu vecākiem tiks izsniegtas šī gada 9.decembrī.

Pārtikas pakas skolēnu vecākiem tiks izsniegtas šī gada 9.decembrī no plkst.16.00. Lai samazinātu Covid-19 infekcijas izplatību, ieeja skolā pa rezerves durvīm pie sporta zāles. Informācija katram pakas saņēmējam E-klasē.

Pārtikas pakas saturs vienam skolas 5. - 9.klases audzēknim.

Rīgas Valda Avotiņa pamatskola, 5. - 9.klasei
(07.12. - 18.12.2020.)
Daudzums 1 bērnam dienā,
g
Daudzuma
(bruto),
10 dienām,
kg
Produkta nosaukumsBrutoNeto
Lestenes kanēļkūkas10.0010.000.10
Pelēkie zirņi (sausie)50.0050.000.50
Kartupeļi ar mizu (fasēti)100.0075.001.00
Zaļie zirnīši (konservēti)42.5024.000.43
Persiku pusītes (konservētas)85.0047.000.85
Piens (UHT, 3.2%)100.00100.001.00
Liellopu gaļa (konservēta)25.0024.000.25
Tunczivs gabaliņi (konservēti)18.5013.000.19
Apelsīni vai mandarīni100.0077.001.00
Papildus 5. - 9.kl.
Skolas piens (1.5%)80.0080.000.80
Skolas auglis60.0060.000.60
Kopā6.72

Direktore Irīda Jansone.
Publicēts: 07.12.2020.


Pārtikas pakas skolēnu vecākiem tiks izsniegtas šī gada 1.decembrī.

Pārtikas pakas skolēnu vecākiem tiks izsniegtas šī gada 1.decembrī no plkst.16.00. Lai būtiski samazinātu Covid-19 infekcijas izplatību, ieeja skolā pa rezerves durvīm pie sporta zāles. Sīkāka informācija katram pakas saņēmējam E-klasē.

Pārtikas pakas saturs vienam skolas 7. - 9.klases audzēknim.

Rīgas Valda Avotiņa pamatskola, 7. - 9.klasei
(16.11. - 06.12.2020.)
Daudzums 1 bērnam dienā,
g
Daudzuma
(bruto),
14 dienām,
kg
Produkta nosaukumsBrutoNeto
Makaroni (dažādi)35.7135.710.50
Auzu cepumi7.147.140.10
Zirņi (zupas vai šķeltie)35.7135.710.50
Zaļie zirnīši (konservēti)17.1417.100.24
Kartupeļi ar mizu (fasēti)71.4352.911.00
Kartupeļu biezenis (sausais)14.2914.290.20
Piens (UHT, 3.2%)71.4371.431.00
Iebiezinātais piens ar cukuru28.6028.350.40
Cūkgaļa (konservēta), 2 gab.35.7234.280.50
Liellopu gaļa (konservēta)17.8617.140.25
Burkāni (svaigi)71.4260.711.00
Āboli (svaigi)71.4366.331.00
Papildus 7. - 9.kl.
Skolas piens (1.5%)57.1457.140.80
Skolas auglis50.0050.000.70
Kopā8.19

Pārtikas pakas saturs vienam skolas 1. - 6.klases audzēknim.

Rīgas Valda Avotiņa pamatskola, 1. - 6.klasei
(19.11. - 26.11.2020.,
20.11. - 27.11.2020.)
Daudzums 1 bērnam dienā,
g
Daudzuma
(bruto),
6 dienām,
kg
Produkta nosaukumsBrutoNeto
Auzu cepumi16.6716.670.10
Kartupeļi ar mizu (fasēti)166.67123.461.00
Piens (UHT, 3.2%)166.67166.671.00
Iebiezinātais piens ar cukuru66.2066.170.40
Liellopu gaļa (konservēta)41.6740.000.25
Burkāni (svaigi)166.67141.671.00
Papildus 1. - 6.kl.
Skolas piens (1.5%)85.7085.700.51
Skolas auglis42.8642.860.26
Kopā4.52

Direktore Irīda Jansone.
Publicēts: 26.11.2020.


Skolas 4.a klases audzēkņi piedalījās Rīgas Nacionālā zooloģiskā dārza akcijā "Zoozīļuks 2020".

Skolas 4.a klases audzēkņi oktobra pirmaja nedēļā piedalījās Rīgas Nacionālā zooloģiskā dārza akcijā "Zoozīļuks 2020", savāca 49 kg zīļu un ar vecāku palīdzību nogādāja zooloģiskā dārza pieņemšanas punktā. Par savu čaklo darbu saņēmām pateicības rakstu un arī 50% atlaidi zooloģiskā dārza apmeklējumam. Paldies par čaklo darbu!

Skolotāja Marija Duboveca.
Publicēts: 25.11.2020.


Latvijas Republikas proklamēšanas diena – 18.11.

Kā katru gadu šajā svētku dienā visa skolas saime pulcējās kopīgā svinīgā pasākumā. Tomēr šogad ne tā kā ierasts – skolas zālē.

Tāpat, kā visā pasaulē, arī mūsu skolā tika izmantoti tehnoloģiski risinājumi, lai katrs būtu savā drošā vidē un tomēr kopā. Direktores uzruna skolas kolektīvam no ekrāna ir neierasta, bet izskanēja ne mazāk svinīgi! Svinīgā līnija tiešsaistē nodrošināja klātbūtnes sajūtu gan bērniem, gan pieaugušajiem.

Pusdienas pie balti klātiem galdiem gan bija klātienē un pavisam īstas!

Tā bija jauna pieredze neierastos apstākļos, kuros visiem vēl ir jāmācās dzīvot!

Daudz laimes Latvijai, daudz veselības mums visiem!


Direktores vietniece Dace Eisaka.
Publicēts: 20.11.2020.


Attālinātais mācību process ir pagarināts.

7. – 9.klašu grupai mācību process attālināti ir pagarināts līdz šī gada 6.decembrim.
1. – 6.klašu grupai mācības notiek skolā – klātienē.

Skolas direktore Irīda Jansone.
Publicēts: 16.11.2020.


Lāčplēša diena skolā.

Tradicionāli novembra sākumā skolā sporta stundās notiek priekšsacīkstes, lai noskaidrotu fināla sacensību dalībniekus un pretendentus titulu "Mazais Lāčplēsis" un "Stiprinieks" iegūšanai.

Šogad fināla sacensības ar atbalstošo skatītāju klātbūtni notikt nedrīkstēja, bet titulu ieguvēji tomēr tika noskaidroti. Tā kā 7. – 9.klašu skolēni mācās attālināti, tad šogad ir mainīts sacensību nolikums un 1.(p) – 6.klašu puiši cīnījās par trīs titulu iegūšanu – "Mazais Lāčplēsītis", "Mazais Lāčplēsis", "Stiprinieks".

Lūk, titulu ieguvēji:

 • "Mazais Lāčplēsītis" 1.(p) – 2.kalšu grupā ir Raivo Rimšāns (1.b);

 • "Mazais Lāčplēsis" 3. – 4.klašu grupā ir Haralds Birze (4.a);

 • "Stiprinieks" 5. – 6.klašu grupā ir Andris Robežnieks (6.a). Andris saņēma arī ceļojošo Stiprinieka kausu!

Suminām arī tos, kas netālu no titula iegūšanas:

Rihards Avotiņš (1.b), Elvis Reino Šķēle (2.a), Adriāns Viktors Tēts (4.b), Oskars Rudašs (4.a), Ēriks Gaštols (6.a), Artūrs Bugajevs (5.a).

Šīs sacensības notika Latvijas veselības sporta nedēļas "Move Week 2020" ietvaros, tāpēc katrs skolēns saņēma organizatoru nodrošinātu suvenīru – košu pildspalvu, ar ko pierakstīt nākamos sasniegumus! Lāčplēša dienas vakarā skolas ābeļdārzā šogad svecīšu liesmas! Par skolēnu aizdegto svecīšu liesmiņām priecājas skolas kolektīvs, daudzi jo daudzi garāmgājēji un apkaimes iedzīvotāji.


Direktores vietniece Dace Eisaka.
Publicēts: 13.11.2020.


Pārtikas pakas tiks izsniegtas skolēnu vecākiem šī gada 10.novembrī.

Pārtikas paku saturs novembra mēnesī desmit dienām 02.11. – 13.11.2020.

Produkta nosaukums Svars
Maize (kliju, pilngraudu)300 g
Grūbas500 g
Vārīti kartupeļi (fas. vakumā, bez t° režīma)500 g
Šķeltie zirņi (sausie)500 g
Piens (UHT, 3,2%)1000 g
Liellopu gaļa (sautēta, kons.)250 g
Cūkgaļa (sautēta, kons.)250 g
Auzu pārslas (pilngraudu)500 g
Saulespuķu eļļa1000 g
Cukurs500 g
Vārītas bietes (fas. vakumā, bez t° režīma)500 g

Pārtikas pakas tiks izsniegtas skolēnu vecākiem 10.novembrī:

 • plkst. 16:00 - 16:30 7.a klase;

 • plkst. 16.30 - 17.00 8.a, 8.b klase;

 • plkst. 17:00 - 17:30 9.a, 9.b klase.

Vecākiem ieeja skolā pa rezerves durvīm pie sporta zāles (sekot norādēm). Lūdzu, informēt klases audzinātāju par to, kurš ieradīsies pēc pakas (vārdu, uzvārdu)!

Direktore Irīda Jansone.
Publicēts: 04.11.2020.


7. - 9.klašu grupai mācību process attālināti ir pagarināts līdz š.g. 13.novembrim, 1. - 6.klašu grupai mācības notiek skolā – klātienē.

Cien. vecāki!

Ņemot vērā Ministru kabineta 2020.gada 28.oktobra ārkārtas sēdē pieņemtos lēmumus un jaunos grozījumus Ministru kabineta 2020.gada 9.jūnija noteikumos Nr.360 "Epidemioloģiskās drošības pasākumi Covid-19 infekcijas izplatības ierobežošanai" par attālināta mācību procesa tālāku nodrošināšanu informēju, ka
7. - 9.klašu grupai mācību process attālināti ir pagarināts līdz š.g. 13.novembrim,
1. - 6.klašu grupai mācības notiek skolā – klātienē.

Nepieciešamo informāciju Jūs saņemsiet E-klasē. Ievērosim visas epidemioloģiskās prasības, sekosim līdzi bērnu veselībai!

Lai Jūsu ģimenēs laba veselība!
Direktore Irīda Jansone.
Publicēts: 30.10.2020.


"Karjeras nedēļa 2020" skolā!

Lai apskatītu šī pasākuma programmu, klikšķini ar peli uz attēla zemāk!

Direktores vietniece Dace Eisaka.
Publicēts: 26.10.2020.


Skolēnu vecāku aptaujas par skolas gatavību iekļauties attālinātās mācīšanās procesā rezultāti.

Cienījamie vecāki!

Lai apzinātu skolas gatavību iekļauties attālinātās mācīšanās procesā, tai skaitā, tiešsaistes nodarbībās, skola lūdza piedalīties aptaujā. Paldies tiem vecākiem, kuri atsaucās!

Pēc aptaujas datiem esam noskaidrojuši, ka:

 • 91% skolēnu dzīvesvietā Interneta pieslēguma kapacitāte ir pietiekama;

 • 51% bērni ir nodrošināti ar datoru, kuram ir kamera un mikrofons;

 • 84% bērnu ir citas viedierīces ar Interneta pieslēgumu (pārsvarā viedtālruņi);

 • 55% bērnu viedierīcē ir uzstādīta mācībām nepieciešamā programmatūra (Word, Excel, Power Point);

 • 97% vecāku zina savu E-klases lietotājvārdu un paroli.

Lai varētu nodrošināt attālinātu mācību procesu, datorā jābūt instalētām aplikācijām Zoom un Microsoft Teams:

 • aplikācija Zoom ir instalēta 40% mūsu bērnu datoros;

 • aplikācija Microsoft Teams ir instalēta 35% bērnu datoros.

Visi skolas pedagogi bija iesaistījušies attālinātajā mācību procesā pavasarī. Šobrīd skolotāji plāno savu darbu tā, lai pēc iespējas visi bērni tiktu iesaistīti uzdevumu veikšanā un atgriezeniskās saites nodrošināšanā. Lai panāktu rezultātu un attālinātais mācību process būtu pēc iespējas rezultatīvāks un bērni motivētāki, aicinām vecākus atbalstīt bērnu mācīšanās procesā. Šī mācīšanās ir izaicinājums gan bērniem, gan ģimenēm, gan pedagogiem. Skola nevar viena pati sagatavot bērnu visām dzīves situācijām. Tāpēc skolēna panākumi ir atkarīgi tieši no tā, cik prasmīgi un atbildīgi bērns prot mācīties patstāvīgi. Bērniem ir jāmāca plānot sava darba diena. Pedagogi ir gatavi savā darba dienas laikā sniegt konsultācijas. Skolas atbalsta personāls palīdzēs problēmsituāciju risināšanā.

Jums ir iespēja iepazīties ar Iespējamās misijas izstrādāto ceļvedi vecākiem, nospiežot uz saites šeit.

Lai mums kopā veicas!
Rīgas Valda Avotiņa pamatskolas administrācija.
Publicēts: 21.10.2020.


Skolēnu vecāki tiks uzaicināti saņemt pārtikas paku par nedēļu (26.10. - 30.10.2020.), kurā bērni pašvadīti mācījās.

Cienījamie 7., 8., 9.klašu skolēnu vecāki!

Tā kā Jūsu bērns saņem pašvaldības apmaksātu ēdināšanu, tad pēc bērna atgriešanās skolā, Jūs tiksiet uzaicināti saņemt pārtikas paku par nedēļu (26.10. - 30.10.2020.), kurā bērni pašvadīti mācījās. Pakās ievietotie pārtikas produkti atbilst Pārtikas aprites uzraudzības likuma un Ministru kabineta 13.03.2012. noteikumu Nr.172 "Noteikumi par uztura normām izglītības iestāžu izglītojamiem, sociālās aprūpes un sociālās rehabilitācijas institūciju klientiem un ārstniecības iestāžu pacientiem" prasībām. To svars 3 - 4 kg.

SIA "FRISTAR" (uzņēmums, kas nodrošina ēdināšanu skolā) sagatavotās pārtikas pakas saturs oktobra mēnesim.

Produkta nosaukums Svars, tilpums
Rupjmaize vai kviešu miltu standziņas 100 - 200 g
Makaroni (dažādi) 500 g
Kartupeļu biezenis (sausais) 200 g
Kukurūza (konservēta) 400 g
Piens (UHT, 3,2%) 1 l
Cūkgaļa (konservēta) 250 g

Šī paka ir paredzēta par 5 dienām, ja ir vairāk vai mazāk dienu, tad paku saturs tiks palielināts vai attiecīgi samazināts.

Direktore Irida Jansone.
Publicēts: 16.10.2020.


No šī gada 26. līdz 30.oktobrim 7. – 9.klašu skolēniem mācības notiks attālināti.

Cienījamie vecāki!

No 14.oktobra līdz 6.novembrim Latvijā visās sabiedriskajās vietās, ne tikai transportā, bet arī veikalos, pastā, lidostā, muzejos u.t.t., būs jāvalkā sejas maskas, otrdien lēma valdība. No 26. līdz 30.oktobrim 7. – 12.klašu skolēniem mācības notiks attālināti. Arī mūsu skolas 7., 8., 9.klašu skolēniem mācības notiks attālināti pēc esošā stundu saraksta. Vecāki, lūdzu sekojiet līdzi, lai Jūsu bērns iesaistītos nodarbībās un pildītu skolotāju norādījumus noteiktajā laikā. Uz mēnesi ir liegtas sporta nodarbības iekštelpās. Nav vēlama bērnu nekontrolēta, nevajadzīga apkārtstaigāšana, bet atvēlēts laiks individuālai atpūtai svaigā gaisā. Tā kā bērns saņem pašvaldības apmaksātu ēdināšanu, tad pēc bērna atgriešanās skolā, Jūs tiksiet uzaicināti saņemt pārtikas paku par nedēļu (26.10. - 30.10.2020.), kurā bērni pašvadīti mācījās. Pakās ievietotie pārtikas produkti atbildīs Pārtikas aprites uzraudzības likuma un Ministru kabineta 13.03.2012. noteikumu Nr.172 "Noteikumi par uztura normām izglītības iestāžu izglītojamiem, sociālās aprūpes un sociālās rehabilitācijas institūciju klientiem un ārstniecības iestāžu pacientiem" prasībām. To svars 3 - 4 kg.

Pievienoju video par sejas masku pareizu lietošanu, jo sabiedriskajā transportā, veikalos, muzejos un daudzās citās publiskās vietās sejas masku lietošana turpmākās nedēļas ir obligāta. Šis nosacījums ir spēkā no šodienas, 14.oktobra.

Video latviešu valodā ar subtitriem latviešu valodā.


Video latviešu valodā ar subtitriem krievu valodā.


Video latviešu valodā ar subtitriem angļu valodā.


Pievienoju Jums adresētu Slimību profilakses un kontroles centra vēstuli, kā jārīkojas, gadījumā, ja klasei un Jūsu bērnam tiek noteikta karantīna.

Informācija vecākiem vai izglītojamā likumiskajam pārstāvim par mājas karantīnas noteikšanu bērnam, ja izglītības iestādē ir Covid-19 gadījums.

Cienījamie vecāki!

Sakarā ar Covid-19 saslimšanas gadījumu skolā, Jūsu bērnam noteikts kontaktpersonas statuss. Epidemioloģiskās drošības likuma izpratnē kontaktpersona ir cilvēks, kurš ir bijis tiešā vai netiešā kontaktā ar infekciozu personu vai uzturējies epidēmijas perēklī, un kuram ir bijusi iespēja inficēties. Lai ierobežotu turpmāku infekcijas izplatīšanos Jūsu bērnam nepieciešams līdz …. ievērot mājas karantīnu. Saskaņā ar Ministru kabineta 2020.gada 9.jūnija noteikumu Nr.360 "Epidemioloģiskās drošības pasākumi Covid-19 infekcijas izplatības ierobežošanai" 55.punkts mājas karantīnas laikā Jūsu bērnam, kā kontaktpersonai, nepieciešams:

 • uzturēties dzīvesvietā vai citā uzturēšanās vietā, un kopā ar vecākiem būt pieejamam saziņai un sadarbībai ar ģimenes ārstu un citām ārstniecības personām;

 • nepakļaut citas personas inficēšanās riskam, neveidot tiešus kontaktus ar citiem cilvēkiem (neuzņemt viesus, nedoties privātās vizītēs, uz izglītības iestādi, sabiedriskām un publiskām vietām un telpām, kur uzturas daudz cilvēku);

 • ievērot centra epidemiologa un ārsta norādījumus;

 • mājas karantīnu pārtraukt tikai ar ārstējošā ārsta atļauju.

Slimību profilakses un kontroles centra speciālisti tuvākajā laikā sniegs informāciju Jūsu bērna ģimenes ārstam par medicīniskās novērošanas nepieciešamību un veicamajiem piesardzības pasākumiem. Epidemioloģiskās drošības izpratnē medicīniskā novērošana ir inficēšanās riskam pakļauto personu veselības regulāra pārbaude infekcijas slimības inkubācijas periodā. Covid-19 gadījumā ģimenes ārsts īsteno medicīnisko novērošanu attālināti, telefoniski sazinoties ar bērna vecākiem.

Piesardzības pasākumi, kas kontaktpersonai jāievēro mājas karantīnas (medicīniskās novērošanas) laikā:

 • visā novērošanas perioda laikā kontaktpersonai jāsadarbojas un jābūt pieejamai saziņai (sazvanāmai) ar ģimenes ārstu;

 • sekot savam veselības stāvoklim, mērīt ķermeņa temperatūru 2 reizes dienā – no rīta un vakarā, un sekot vai neparādās elpceļu infekcijas slimības pazīmes (paaugstināta ķermeņa temperatūra, klepus, rīkles iekaisums/sāpes kaklā, apgrūtināta elpošana u.c.), kā arī garšas un ožas traucējumi vai zudums, stipras galvassāpes, muskuļu sāpes, caureja;

 • palikt mājās, nedoties uz izglītības iestādēm, neapmeklēt sabiedriskas vietas un nelietot sabiedrisko transportu;

 • ar ārstniecības iestādēm sazināties telefoniski, un saslimšanas gadījumā ārstēties mājās, ja veselības stāvoklis to pieļauj;

 • skaidrot bērnam, ka klepojot un šķaudot, jānosedz muti un degunu ar vienreizlietojamo salveti, kuru pēc lietošanas izmest atkritumu tvertnē, un pēc tam nomazgāt rokas; ja nav vienreiz lietojamās salvetes vai kabatlakatiņa, klepot vai šķaudīt iekšējā elkoņa locītavas virsmā (piedurknē), bet nedarīt to plaukstā;

 • bieži un rūpīgi (vismaz 20 - 40 sekundes) mazgāt rokas ar ūdeni un ziepēm, t. sk. pēc klepošanas, šķaudīšanas vai deguna izšņaukšanas, pirms ēšanas, pēc tualetes apmeklējuma u.tml. vai lietot spirtu saturošu roku dezinfekcijas līdzekli;

 • lietot individuālos higiēnas priekšmetus un traukus;

 • visiem ģimenes locekļiem vai personām, kuras atrodas tuvā kontaktā, bieži un rūpīgi jāmazgā rokas, jāievēro elpošanas higiēna;

 • maksimāli samazināt kontaktus ar citiem cilvēkiem, īpaši tiem, kuriem Covid-19 infekcija var radīt smagas komplikācijas – gados veciem cilvēkiem un cilvēkiem ar hroniskām plaušu, sirds asinsvadu saslimšanām, cukura diabētu, onkoloģiskām saslimšanām un hronisko infekciju pacientiem;

 • ieverot vismaz divu metru distanci no citiem cilvēkiem, ja nepiecienāms, izmantot sejas masku vai auduma gabalu (piem., lakatiņu vai šalli), lai nosegtu muti un degunu u.tml.;

 • veikt telpu un virsmu mitro uzkopšanu un dezinfekciju, izmantojot sadzīvē lietojamos dezinfekcijas līdzekļus.

Vislielākais inficēšanās risks ar Covid-19 ir, ja inficētai personai parādās elpceļu simptomi – klepus, iesnas un citi. Covid-19 izraisītājs - koronavīruss SARS-Cov-2 spēj izdzīvot ārējā vidē uz priekšmetu virsmām no dažu stundu līdz dažām dienām. Covid-19 infekcija izplatās:

 • tieši kontaktējoties ar inficētu personu;

 • ar sīkiem pilieniem, kas rodas inficētajai personai runājot, šķaudot vai klepojot;

 • netieša kontakta ceļā, pieskaroties virsmām un priekšmetiem, kas piesārņoti ar elpceļu izdalījumiem.

Atceraties, ka ikviens Latvijas valsts piederīgais, pastāvot aizdomām par inficēšanos, pēc savas iniciatīvas var veikt no valsts budžeta līdzekļiem apmaksātu laboratorisko izmeklēšanu uz Covid-19, telefoniski piesakoties laboratoriskajai izmeklēšanai (tālrunis 8303). Savukārt ārsts nozīmē laboratorisko izmeklēšanu uz Covid-19 pēc klīniskajām un epidemioloģiskajām indikācijām, t. sk. Covid-19 pacienta kontaktpersonām. Izmantojiet šo iespēju, lai laikus konstatētu Covid-19 infekciju, kura ne vienmēr norit ar izteiktiem simptomiem, sevišķi bērniem!

Rūpēsimies par bērnu un savu veselību!
Direktore Irīda Jansone.
Publicēts: 14.10.2020.


Iniciatīvas "Latvijas skolas soma" aktivitātes skolā.

Iniciatīvas ietvaros skolā viesojās Rīgas DJ Skolas dibinātāja Kristiāna Kalniņa un Kaspars Dziļums jeb DJ Aspirins.

Direktores vietniece Dace Eisaka.
Publicēts: 05.10.2020.


Sporta diena skolā!

18.septembrī mūsu skola bija viena no 520 norises vietām, kur notika tradicionālā Sporta diena "Olimpiskā diena 2020".

Mūsu skolēni un skolotāji bija 120 000 dalībnieku skaitā no visiem Latvijas reģioniem, par ko liecina katra skolēna saņemtais sertifikāts par ieguldīto enerģiju un sportisko garu, piedaloties "Olimpiskajā dienā 2020".

"Fiziskās aktivitātes sniedz ilgtermiņa veselības ieguvumus ikvienam! Sportojot atjaunojas enerģija, un tas var būt tikpat viegli, kā iziet pastaigā ar suni vai tikpat izaicinoši, kā noskriet maratonu. Savukārt, sniedzot iespējas bērniem būt aktīviem jau agrīnā vecumā, sporta aktivitātes kļūst par ceļu uz labāku fizisko un garīgo veselību. Nekad nav par vēlu uzsākt dzīvot veselīgāk," aicina LOK prezidents Žoržs Tikmers.


Mēs esam sportiņā!
Direktores vietniece Dace Eisaka.
Publicēts: 29.09.2020.


Iniciatīvas "Latvijas skolas soma" zīmējumu teātra izrāde "Vilks".

Šo mācību gadu uzsākot pie mums viesojās lieliski mākslinieki no Zīmējumu teātra ar izrādi "Vilks", kurā stāstus par vilku pelēci papildina vārdu spēles, zīmējumi, mūzika, rotaļas un pašu darbošanās ar otām un krāsām.

Direktores vietniece Dace Eisaka.
Publicēts: 23.09.2020.


Rīgas Valda Avotiņa pamatskolas direktores sveiciens jaunā mācību gada 1.septembrī.


Rīgas Valda Avotiņa pamatskolas direktore Irīda Jansone.
Publicēts: 31.09.2020.


Par izglītības procesa darba plānu 2020./2021.mācību gadā un organizēšanu, nodrošinot Covid-19 infekcijas izplatības ierobežošanu.

Norādes uz normatīvajiem dokumentiem:

Direktores vietniece Dace Eisaka.

Publicēts: 27.08.2020.


Cienījamie vecāki!

Informēju, ka ar Rīgas domes 29.05.2020. lēmumu, no 2020.gada 1.septembra skolas nosaukums ir Rīgas Valda Avotiņa pamatskola.

Sakarā ar skolas nosaukuma maiņu visiem audzēkņiem jānomaina "Skolēnu e-karte".

Elektroniska pieteikšanās "Skolēna e-kartei" - portālā www.eriga.lv vai klātienē kādā no "Rīgas Satiksmes" klientu apkalpošanas centriem.

Veselīgu un drošu 2020./2021.mācību gadu vēlot,
Rīgas Valda Avotiņa pamatskolas direktore Irīda Jansone.

Publicēts: 24.08.2020.


Jaunā 2020./2021.mācību gada sākums šī gada 1.septembrī.Direktore Irīda Jansone.

Publicēts: 24.08.2020.


Informācija 1.klases skolēnu vecākiem!

20.augustā plkst.: 18:00 skolas aktu zālē notiks sapulce tiem vecākiem, kuru bērni uzsāks mācības 1.(p) klasē.

Sapulces laikā, ievērojot Slimību profilakses un kontroles centra (SPKC) ieteikumus par savu un līdzcilvēku veselību, lūgums:

 • pirms sapulces apmeklējuma rūpīgi izvērtēt savu veselības stāvokli, ja esat atgriezušies no ārzemēm vai, iespējams, bijis kontaktā ar COVID-19 slimnieku;

 • ģimeni pārstāvēt 1 pieaugušajam;

 • bērnus uz sapulci līdzi neņemt;

 • nepieciešamības gadījumā lietot sejas aizsargmasku.

Uz tikšanos Rīgas Valda Avotiņa pamatskolā - attīstības centrā!

Direktore Irīda Jansone.

Publicēts: 17.08.2020.


Izglītības programmu Nr.21015611, Nr.21015511 un Nr.21011111 īstenošanai izmantojamās mācību literatūras saraksts no 2018./2019. līdz 2020./2021. mācību gadam.Direktore Irīda Jansone.

Publicēts: 16.06.2020.


Cienījamie skolēni, kolēģi, vecāki!

Ir pagājis atkal vesels mācību gads. Kādam tas bija pirmais skolas solā, citam mācību gads, kurš paver apvāršņus nākotnes lidojumam un profesijas apguvei. 2020. mācību gads tik neparasts: gan ciparu kombinācijā, gan grūtību pārvarēšanas ziņā, jo vajadzēja mācīties attālināti.

Jūs, skolēni, esat malači! Esat pārbaudījuši sevi, kā spējat apgūt zināšanas, sazinoties ar skolotājiem tikai elektroniski.

Cienījamie vecāki! Tikai ar Jūsu atbalstu savam bērnam, mēs kopā sasniedzām rezultātu. Esmu pārliecināta, ka esat gandarīti par kopā ar savu bērnu pavadīto laiku. Jums bija visas lomas vienlaicīgi – skolotājs, psihologs, pavārs. Jūs tagad vairāk saprotat savu bērnu, un to, ka mācību darbs ir atbildīgs un grūts. Šī jaunā pieredze Jūs darīja stiprākus!

Atbildīgie kolēģi! Ar Jūsu zināšanām, darba spējām un prasmi pielāgoties sarežģītajiem, neparastajiem apstākļiem, esat skolēniem iemācījuši būt patstāvīgākiem, būt mācību laika noteicējiem. Paldies maniem kolēģiem par uzņēmību un izturību!

Lai kāds arī būtu nākošais mācību gads, vai mācīsimies klātienē, vai ekrānos, būsim tikpat organizēti! Viss izdosies!

Apsveicu ar veiksmīgu mācību gada noslēgumu, prieka pilnu vasaru! Lai izdodas atpūtā krāt spēkus nākotnei!Ar cieņu,
Rīgas Valda Avotiņa pamatskolas – attīstības centra
direktore I. Jansone.

Publicēts: 16.06.2020.


Attālināto mācību laiks Rīgas Valda Avotiņa pamatskolā - attīstības centrā (13.03. - 29.05.2020.).Direktores vietneice Dace Eisaka.

Publicēts: 16.06.2020.


Microsoft Office 365 licences privātai lietošanai.

Cienījamie vecāki!
Kāds būs nākamais mācību gads? Vai iesim uz skolu vai mācīsimies attālināti? Skaidrs ir viens – tehnoloģiju izmantošana tikai palielināsies!

Ar ko sākt?
Ar pārbaudītu programmatūru! Un tāda mums ir! Rīgas pašvaldība ir apmaksājusi katram skolēnam Microsoft Office 365 licences uz 10 privātajām ierīcēm! Tas nozīmē, ka skolēniem savos privātajos datoros un viedierīcēs ir iespēja legāli bezmaksas izmantot tādus rīkus kā Word, Excel, Powerpoint un Onenote, glabāt un koplietot datus mākoņdiskā OneDrive, kā arī izmantot citas noderīgas Office programmas.

Uz kurām ierīcēm licences varēs izmantot?
Uz jebkuras personīgās, tie var būt 5 datori (stacionārais, portatīvais) un 5 mobilās ierīces (planšetdators, mobilais telefons).

Kas notiks, ja aizbrauksiet uz laukiem vai sēnēs uz mežu?
Droši, arī tur licences darbosies!

Vai jebkurš skolēns var saņemt licences?
Jā, tikai jāmācās kādā no Rīgas pašvaldības skolām.

Kas notiks, kad bērns pabeigs skolu?
Tad iestājas pārejas periods – 30 dienas, kura laikā ir šādas iespējas: uzsākt mācības vai darba attiecības citā Rīgas pašvaldības izglītības iestādē, iegādāties Office 365 par saviem līdzekļiem, atinstalēt Office no Jūsu datora. Tāpat, būs jāparūpējas par Office 365 mākoņpakalpojumā (OneDrive u.c.) glabāto datu pārnešanu Jūsu datorā, jo pēc izglītības iestādes pabeigšanas dati tiks dzēsti.

Kā iegūt licences?
Vienkārši – jāveic daži soļi:

 1. atveriet pārlūku un tajā ievadiet adresi: http://pasts.edu.riga.lv,

 2. ievadiet skolēna lietotāja vārdu un paroli (to izsniedz skolā),

 3. noklikšķiniet pogu Pievienoties,

 4. tālāk, kā instrukcijā pievienotajā failā!

Licences iegūtas, raižu mazāk un vasara var sākties!

Instrukcija "Microsoft Office 365 licences iegūšana privātai lietošanai" PDF formātā.

Direktore Irīda Jansone.

Publicēts: 28.05.2020.

Mīļās mammas un vecmāmiņas, cienījamie vecāki!

Bērni un skolas kolektīvs sūta jums attālinātus sveicienus Mātes un Starptautiskajā ģimenes dienā un aicina "apmeklēt" bērnu darbu izstādi skola mājas lapā: 2020.g. Mātes dienai veltītā skolēnu darbu galerija

Māja.

Te ir mana māja,
te ir mana mamma.
Viņa staigā, pie sevis
dungodama.

Te ir mana māja,
mans brālis un māsa,
mana spēle un lelle,
un mana pasaka.


Te ir mana māja.
Te ir mans tētis.
Viņš vakaros ilgi
debesis pētī.

Te nav vien gulēt,
te nav vien ēst.
Te ir mana ģeogrāfija,
te ir mana vēsture

(M. Čaklais).


Vizuālās mākslas skolotāja Līga Jukša.

Publicēts: 08.05.2020.

Sveicieni Mātes un Starptautiskajā ģimenes dienā! 2020.g. Mātes dienai veltītā skolēnu darbu galerija.2020.g. Mātes dienai veltītā skolēnu darbu galerija dokumenta formātā PDF.

Vizuālās mākslas skolotāja Līga Jukša.

Publicēts: 07.05.2020.

Nacisma sagrāves un Otrā pasaules kara upuru piemiņas diena, Eiropas diena.

Latvija kā pilntiesīga Eiropas Savienības dalībvalsts Nacisma sagrāves un Otrā pasaules kara upuru piemiņas dienu atzīmē 8.maijā. Arī 9.maijam ir simboliska nozīme Eiropas vēsturē, jo šajā datumā 1950.gadā tika sperts pirmais solis pretī Eiropas Savienības izveidei. Tie ir svētki, ko visi eiropieši atzīmē, kā Eiropas dienu.

1945.gada 8.maijā Eiropā beidzās Otrais pasaules karš. Tāpēc šo datumu visā Eiropā un lielākajā daļā pasaules atzīmē, kā Nacisma sagrāves un Otrā pasaules kara upuru piemiņas dienu.

Šajā dienā atceramies un izvērtējam arī Latvijas sarežģīto vēsturi. 8.maijā pieminam Otrā pasaules kara nevainīgos upurus, visus kritušos, nobendētos, noslepkavotos, nīdētos, trimdā un katorgā aizdzītos. Vienlaikus nedrīkst aizmirst, ka Latvijas tautai atšķirībā no Rietumeiropas valstīm 8.maijs tomēr neatnesa ilgi gaidīto mieru un brīvību. Latvijai neatkarību izdevās atjaunot tikai 1990.gada 4.maijā, ko ar Konstitucionālo likumu nostiprināja 1991.gada 21.augustā.

ES valstu un valdību vadītāju augstākā līmeņa sanāksmē Milānā 1985.gadā tika pieņemts lēmums svinēt 9.maiju, kā Eiropas dienu. Tie ir svētki visiem Eiropas Savienības iedzīvotājiem, kas simbolizē kādreiz karojošu valstu vienotību un spēju sadarboties kopīga labuma vārdā.


Direktores vietniece Dace Eisaka.

Publicēts: 05.05.2020.

Šogad aprit trīsdesmit gadi, kopš deklarācijas "Par Latvijas Republikas neatkarības atjaunošanu" pieņemšanas 1990.gada 4.maijā.

Ārkārtējās situācijas dēļ šogad svētki būs atšķirīgi. Mēs netiksimies klātienē publiskos pasākumos un nesvinēsim plašā draugu un tuvinieku lokā, bet mums ir iespēja pašiem mājās radīt īpašu svētku noskaņu.

 • Izzini, lasi un pēti materiālus par Latvijas neatkarības atjaunošanu un Atmodas laiku. Virtuālajā vidē pieejams plašs materiālu klāsts, kas ļauj izzināt 1990.gada notikumus un personības. Noderīgas saites apkopotas Latvijas valsts simtgades digitālajā platformā: lv100.lv/jaunumi/izzini-4maijs30/

 • Cel godā Latvijas karogu. Pacel Latvijas karogu mastā pie savas mājas vai rotā svētku galdu karoga krāsās.

 • Klāj baltu galdautu un gatavo svētku pusdienas. Latvijas neatkarības atjaunošanai veltītos Baltā galdauta svētkus šogad svini savā mājsaimniecībā.

 • Piezvani vai virtuāli satiecies ar tuvajiem un mīļajiem. Laikā, kad nav iespējams būt kopā klātienē, rodi brīdi laika sarunai pa telefonu vai videozvanam, lai vismaz tā būtu kopā ar tiem, kuri citkārt būtu aicināti ciemos.

 • Pasaki paldies tiem, kuri tev svarīgi. Svētki ir īstais laiks, lai pamanītu tos, kuri veic pašsaprotamus, bet tik nepieciešamus darbus. Jo īpaši tas redzams šajā ārkārtējās situācijas laikā, kad mazie darbi kļūst lieli un nozīmīgi.

 • Iepriecini kaimiņus un garāmgājējus – radi svētku sveicienu savā logā. Izrotā palodzi sarkanbaltsarkaniem ziediem vai sagatavo 4.maijam un Latvijai veltītu plakātu. Pamāj kaimiņiem logos pāri ielai vai blakus mājā, iemūžini šos mirkļus fotogrāfijās.

 • Pārskati ģimenes foto albumus un pievieno Atmodas laika un pēdējo trīsdesmit gadu bildes Gadsimta albumam. Latvijas Nacionālais vēstures muzejs turpina krāt Latvijas vēstures liecības Gadsimta albumā vietnē: latvijasgadsimts.lv/albums/ un aicina ikvienu to papildināt ar fotogrāfijām un stāstiem. Arī mūsu šodiena kļūst par vēsturi.

 • Aprunājies ar vecākiem, vecvecākiem par 1990.gada 4.maija notikumiem vai pastāsti saviem bērniem par tā laika sajūtām. Pārrunā ar sev tuvajiem, ko brīvība nozīmēja pirms trīsdesmit gadiem un šodien.

 • Skaties Latvijas filmas un klausies Atmodas laika mūziku. Šogad Latvijas Filmu maratons, kas tradicionāli norisinās kinoteātrī "Splendid Palace", notiks tiešsaistē portālā: filmas.lv un būs pieejams ne tikai rīdziniekiem un Rīgas viesiem, bet arī kinoskatītājiem Latvijā un visā pasaulē.

 • Iepriecini kādu ar īpašo Atmodas laika pastkarti: pastabalodis.lv. Kultūras ministrijas Latvijas valsts simtgades birojs sadarbībā ar Latvijas Nacionālo arhīvu un Latvijas Pastu vietnē: pastabalodis.lv/lv/veikals/4maijs30 piedāvā īpašas pastkartes ar 1990.gada 4.maija skaistākajām fotogrāfijām. Iepriecinot citus, prieks vairojas arī pašiem.


Svētku programma Rīgā: kultura.riga.lv

Direktores vietniece Dace Eisaka.

Publicēts: 04.05.2020.

Zemes diena.

22.aprīlis ir starptautiskā Zemes diena, kuras laikā vairāk nekā miljards cilvēku pasaulē iesaistās dabas draugu pasākumos un interesējas par iespējām, kā padarīt savu dzīvesveidu videi nekaitīgāku.

Zemes diena pirmoreiz tika atzīmēta 1970.gada 22.aprīlī ASV, vēršoties pret apjomīgu naftas noplūdi Klusajā okeānā pie Kalifornijas krastiem.

Zemes diena starptautisku skanējumu ieguva 1990.gadā, kad 22.aprīlī tematiskus pasākumus sāka rīkot 140 valstis.

Katru gadu aptuveni laikā no 15. līdz 28.aprīlim debesīs vērojama Lirīdu meteoru plūsma jeb zvaigžņu lietus, kas tieši 22.aprīlī pieaug spēkā.

Savus laba vēlējumus planētai Zeme sūta arī 4.a klases skolēni un audzinātāja Vita!


4.a klases audzinātāja Vita Bladiko.

Publicēts: 27.04.2020.

Cienījamie vecāki!

Neviens no mums nevarēja iedomāties, ka varam nonākt šādā situācijā.

Neviens no mums nevēlējās būt šādā situācijā.

Un tomēr – tas viss notiek ar mums šeit un tagad.

Skola ir pavadījusi dīvainu darba posmu un šādi darbu turpināsim līdz pat 2019./2020. mācību gada beigām, tāpēc mūsu visu kopējie spēki ir jāvelta tam, lai Jūsu bērni un mūsu audzēkņi šo laiku vadītu pilnvērtīgi un jēgpilni.

Šobrīd mēs visi daudz un intensīvi mācāmies un apgūto uzreiz pielietojam praktiskajā darbā. Iespējams, ka ne viss izdodas ideāli, tomēr situācija prasa spēju pielāgoties.

Jums, vecāki, šis ir pārbaudījumu un izziņas laiks, kad pārliecināties par sava bērna stiprajām un ne tik stiprajām pusēm. Tas Jums ļaus nākotnē objektīvi novērtēt sava bērna iespējas.

Šis laiks daudzās ģimenēs var izvērsties sarežģīts sociāli vai psihoemocionāli. Lai ģimenēm sniegtu atbalstu, skola uzsāk pasākumu kopumu "Vecāku sapulce", kura ietvaros centīsimies Jūs informēt par dažādu atbalsta pasākumu gūšanas iespējām un atbalstošas pieredzes stāstiem.

Atbalstošos un izglītojošos materiālus saņemsiet E-klases pastā.


Skolas kolektīvs.

Publicēts: 21.04.2020.

Paliec mājās!

4.a klases skolēni atgādina: "paliec mājās!" Katrs savās mājās 4.a klases skolēni sociālajās zinībās apguvuši mācību tēmu, kuras nav nevienā mācību grāmatā, bet šobrīd ir katra mūsu ikdienā – kas ir vīruss un kā ar to cīnīties! Lūk, kā svarīgo sapratuši Edvīns, Emīls, Gustavs, Mareks, Paula, Renārs, Sintija un Sofija. 4.a klases skolēni ļoti grib atkal satikties skolā, bet saprot, cik svarīgi šobrīd ir būt katram savās mājās un ievērot dažus svarīgus noteikumus!


4.a klases audzinātāja Vita Bladiko.

Publicēts : 15.04.2020.

Lieldienu mājas darbs.

Tik krāsainas un dažādas šogad bija Lieldienas mūsu 5. – 9.klašu skolēnu mājās. Ceru, ka tas bija skaists un radošs ģimenes kopā būšanas laiks! Lai piepildās šī gada Lieldienu vēlējums: "Kas Lieldienās olas ēd katrs savās mājās, tas Jāņus līgos lielā draugu pulkā!" Paldies visām ģimenēm, kas piedalījās mājturības mājas darba veikšanā.


Mājturības un tehnoloģiju skolotāja Dace Eisaka.

Publicēts : 15.04.2020.

Cienijamie vecāki!

Ņemot vērā Covid-19 izplatību pasaulē un valstī izsludināto ārkārtas situāciju, visās izglītības iestādēs Latvijā no 23. – 14.aprīlim mācības notiek attālināti. Aicinām Jūs atbildīgi sagatavoties attālinātajam mācību procesam un pārliecināties, ka Jūsu bērnam ir nodrošināta piekļuve e-klasei, izmantojot skolēnam paredzēto ieejas paroli. Atgādinām, ka skolēnam ir no vecākiem atšķirīgas e-klases funkcijas, informācijas saņemšanas process tiek organizēts izmantojot e-klasi. No 23.marta Rīgas Valda Avotiņa pamatskolā – attīstības centrā mācības attālināti notiek šādi:

 1. Stundas notiek pēc pamata stundu saraksta (stundu saraksts skolas mājas lapā). Ja skolotājs slimo, stunda nenotiek, informācija e-klases pastā katru dienu līdz plkst.10.00.

  Stundu laiki:
  • 1.st. 10.00 – 10.30
  • 2.st. 10.30 – 11.00
  • 3.st. 11.00 – 11.30
  • 4.st. 11.30 – 12.00
  • 5.st. 12.00 – 12.30
  • 5.st. 12.30 – 13.00
  • 7.st. 13.00 – 13.30

 2. Pirms stundas skolotājs e-klasē būs ievadījis mācību stundas tēmu un uzdevumus.

 3. Skolēns pirms stundas ir sagatavojis darba vietu un paņēmis nepieciešamos mācību līdzekļus, atvēris e-klasi.

 4. Stundas laikā skolēni veic pievienotajā dokumentā vai e-pasta vēstulē skolotāja norādes, kā arī iespējamos pārbaudījumus atgriezeniskās saites nodrošināšanai.

 5. Skolēns nepieciešamības gadījumā sazinās ar skolotāju, izmantojot e-klasi.

 6. Ja skolēns saslimis un nevar veikt uzdevumus, lūdzu par to paziņot klases audzinātājam.

 7. Katru dienu no 13.30 – 15.30 – konsultāciju laiks (pēc vajadzības) ar klases audzinātāju, pedagogiem, pagarinātās grupas pedagogu, skolas atbalsta komandas speciālistiem.

 8. Logopēdijā veicamos uzdevumus nedēļai logopēds ievada e-klasē otrdienās līdz plkst. 15.30.

 9. Ilgstoši slimojošo bērnu apmācība arī notiks attālināti. Nodarbību dienās līdz plkst. 11.00 e-klasē priekšmetu skolotāji ievadīs veicamos darbus.

Atbildīgu attieksmi un veselību vēlot,
skolas direktore Irīda Jansone.
Publicēts : 19.03.2020.

AKTUĀLI!

Ņemot vērā Covid-19 izraisīto situāciju pasaulē un arī iespējamos riskus Latvijā, lai ierobežotu vīrusa izplatību, šajā laikā tiks īstenoti vairāki piesardzības pasākumi, tostarp no 2020.gada 13.marta līdz 2020.gada 14.aprīlim Rīgas Valda Avotiņa pamatskola - attīstības centrs aicina apmeklētājus sev interesējošos jautājumus risināt attālināti, izmantojot e-pakalpojumus.

Koronavīruss!

Lūdzam vecākus iepazīties ar personīgās higiēnas rekomendācijām, informāciju attiecībā uz koronavīrusa konstatēšanu, inficēšanās iespēju samazināšanu.
Linki uz informāciju:

SPKC Vizuālie materiāli

Rekomendācijas

Publicēts : 04.03.2020.

Reģistrācija kursiem!


Metodiskie materiāliDažādas saites

Izglītības procesa plāns 2020./2021.mācību gadā.


ThingsGuideIndian Education BlogThingsGuide